وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سهم ۴۰ درصدی سایپا از تولید خودروی کشور، بیان کرد: با شکستن انحصار تولید خودرو و ایجاد بازار رقابتی، خودروسازان دولتی نیز به سمت افزایش تولید و تولید خودروهای با کیفیت حرکت خواهند کرد.

به گزارش شاتا، علیرضا رزم‌حسینی پس از بازدید از گروه خودروسازی سایپا در گفتگو با خبرنگاران، با بیان این مطلب، افزود: به تدریج با ایجاد ثبات در نرخ ارز، ثبات در بازار خودرویی نیز به وجود خواهد آمد و وضعیت خودروسازان نیز بهتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه خودروسازی سایپا خودروی شاهین را نیز به بازار عرضه خواهد کرد، ادامه داد: این گروه خودروسازی نسبت به رفع تعهدات خود نیز در حال اقدام می باشد و تا پایان سال افزایش قابل توجهی در تولید خود خواهد داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با رقابتی کردن تولید خودرو، خودروسازان دولتی نیز به سمت افزایش تولید و تولید خودروهای با کیفیت و قیمت مناسب حرکت خواهند کرد.

رزم حسینی با اشاره به سهم ۴۰ درصدی سایپا از تولید خودرو کشور گفت: با شکستن انحصار و ورود خودروسازان بخش خصوصی و ایجاد بازار رقابتی، سایپا نیز تلاش می کند که سهم خود را در بازار حفظ و ارتقا بخشد./